var data = 'Click'; لنگرود خبر www.langrodkhabar.ir

لنگرود خبر www.langrodkhabar.ir

پایگاه خبری تحلیلی

نمایشگاه عکس در لنگرود برگزار شد

نمایشگاه عکس با عنوان «۲۰ تصویر»

در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود

    لنگرود خبر:

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود از برگزاری نمایشگاه عکس با آثاری از " آرش اصغریان سالکویه " درنگارخانه این شهر خبر داد.

 این نمایشگاه متشکل از ۲۰ قطعه عکس سیاه، سفید در اندازه ۴۵ ×۳0 سانتیمتر از این هنرمند است که با انتخاب موضوع از ورای یک نگاه معمول به آن نگریسته که این دقت نظر، بیننده را به تفکر وا می دارد.

 ویژگی این نمایشگاه خوش فکری، خلاقیت، هوشمندی و درک موقعیت فضا از ویژگی های این نمایشگاه است که عکاس با نوع نگاه خاص و ویژگی های هنری خود در بکارگیری از عناصر مختلف، تلاش کرده تا با استفاده از ایده ذهنی دیدگاه خود را به بهترین نحو به نمایش بگذارد.
 
                 
 
آرش اصغریان سالکویه " متولد ۱۳۶۱ شهر لنگرود می باشد.
وی تاکنون دو نمایشگاه انفرادی در اصفهان دائر نموده و در دو جشنواره به نام های "  جهان بدون مرز " - " عکس های برتر سال ۸۸ " شرکت  داشته و در مسابقه عکاسی تئاتر سال ۸۹ تحت عنوان " مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش " و دهمین دو سالانه عکس در بخش " خلاقه " از سوی موزه هنرهای معاصر از وی تقدیر شده است و این نمایشگاه سومین نمایشگاه انفرادی آرش اصغریان می باشد.
 
علاقمندان می توانند برای بازدید این نمایشگاه از ۳۱ فروردین لغایت ۷ اردیبهشت ماه سال جاری  صبح ها از ساعت 9 تا 1۲ و عصرها  از 1۵ تا ۱۹  به نشانی لنگرود، پارک فجر، نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.
                                                                               دیدن تصاویر در ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام فروردین 1391ساعت 9:36  توسط سید  | 

اهدای هدیه رئیس جمهور به ۲۳۰ خبرنگار گیلانی

   

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

 از اهدای هدیه دکتر احمدی نژاد، رئیس جمهور

به ۲۳۰ خبرنگار استان خبر داد.


به گزارش لنگرود خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محمد حسن پور با اشاره به اینکه هدیه دکتر محمود احمدی نژاد به 230 خبرنگار رسانه های مطبوع و خبرگزاری های گیلان اهدا می شود، بیان کرد: انتخاب خبرنگاران بر اساس بررسی سایت سمان خبرنگاران توسط معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد انجام شده است.

وی تصریح کرد: خبرنگاران جهت اطلاع از وجود اسامی خود در لیست هدیه رئیس جمهور به امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراجعه کنند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، تاکید کرد: خبرنگارانی که اسامی آنها در لیست هدیه رئیس جمهور نیست، در سامانه اینترنتی سمان خبرنگاران ثبت نام نکرده و یا تا پایان شهریور سال 90 مدارک خود را در سایت کامل نکرده اند.

حسن پور با بیان اینکه خبرنگارانی که در لیست هدیه رئیس جمهور هستند باید حداکثر تا تاریخ (29 فروردین) سال جاری به امور فرهنگی اداره کل ارشاد مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: همراه داشتن کپی کارت ملی، کارت خبرنگاری و صفحه اول و دوم شناسنامه الزامی است.

وی اذعان کرد: بعد از تحویل مدارک خبرنگاران و ارسال آن به تهران، کارت اعتباری هدیه رئیس جمهور به استان ها ارسال می شود.

گفتنی است؛ هدیه رییس جمهوری مربوط به روز خبرنگار سال 90 است که به دو بخش خبرنگاران مجرد و متاهل تقسیم شده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم فروردین 1391ساعت 17:49  توسط سید  | 

حمایت ازکاروسرمایه ملی وتوجه ویژه به تولیدات داخلی بایدسرلوحه امورقرارگیرد.

41644714223765864882.jpg

امام جمعه لنگرود:

حمایت ازکاروسرمایه ملی وتوجه ویژه به تولیدات داخلی بایدسرلوحه امورقرارگیرد.

 
 
لنگرود خبر- حجه الاسلام مهدی صدیق امام جمعه لنگرودبابیان اینکه حمایت ازکاروسرمایه ملی وتوجه ویژه به تولیدات داخلی بایدسرلوحه امورقرارگیردافزود:توجه به بازارکاروتولیدات داخلی باعث ایجاداشتغال بیشتروعرضه وتقاضا می گردد.
وی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی وپرهیزازمعاصی درخطبه های نمازجمعه لنگرودگفت: خوشبختانه اجرای بندربزرگ چمخاله لنگرودازبخش خصوصی به دولت واگذارشده وامیدواریم دراستمراراجرای طرح شاهدپیشرفت باشیم.
حجه الاسلام صدیق بااشاره به آمدن کوفی عنان به ایران وارائه طرح برای ساماندهی ناآرامی های سوریه خاطرنشان کرد: هدف استکبارجهانی شکستن دیوارخط اول حمایت ازحزب الله لبنان دربرابراسرائیل است
وی درادامه بااشاره به سخنان رهبرمعظم انقلاب درخصوص مجمع تشخیص مصلحت نظام که آن را مظهرخردجمعی دانستنداظهارداشت: باتوجه به فرمده ی رهبرمعظم انقلاب می توان دریافت که اساسی ترین مشکلات ومسائل نظام درمجمع رفع شده ضمن آنکه درکنارآن مشورت به رهبری نیزازجمله وظایف مجمع تشخیص مصلحت نظام است که تصمیم گیری های رهبری رابه دنبال دارد.
امام جمعه لنگرودسپس باانتقادازشورای نظامی مصرمبنی برنامزدی "عمرسلیمان"برای ریاست جمهوری گفت: کسی که ریاست مخوف ترین سازمان اطلاعاتی وامنیتی رژیم گذشته مصررابه عهده داشته وبسیاری ازاانقلابیون مصری به دستور وی زیر شکنجه به شهادت رسیدند متأسفانه باحمایت استکباروصهیونیست واردعرصه انتخابات شده است که بایدجوانان غیورومردم باغیرت مصرهمانندانقلاب اسلامی ایرا وارد میدان شوندواجازه حضور افرادبجامانده ازرژیم گذشته مثل "عمرسلیمان " را درعرصه های مدیریتی ندهند.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم فروردین 1391ساعت 12:36  توسط سید  | 

پیکر استاد بزرگ موسیقی گیلان در رشت به خاک سپرده شد

پیکر استاد بزرگ موسیقی گیلان در رشت به خاک سپرده شد

پیکر استاد بزرگ موسیقی گیلان در رشت به خاک سپرده شد
پیکر فریدون پوررضا استاد بزرگ موسیقی گیلان، با اندوه فراوان دوستداران وی در رشت به خاک سپرده و طنین صدای گرم این خواننده پس از باران برای همیشه خاموش شد.

به گزارش لنگرود خبر، پیکر فریدون پوررضا استاد بزرگ موسیقی و خواننده پرآوازه گیلان و کشور و موسیقیدان گیلک و صاحب‌نظر در زمینه موسیقی فولکلوریک گیلان که روز گذشته به دلیل بیماری آسم در سن 80 سالگی دارفانی را وداع گفته بود پیش از ظهر امروز با اندوه فراوان دوستداران وی و خانواده بزرگ هنرمندان استان و مهمانانی که از سراسر کشور حضور داشتند از مقابل مجتمع خاتم‌الانبیا (ص) رشت تشییع شد.

جمعیت بسیار بود و چهره اش همراه با موسیقی هایش از تلویزیون شهری میدان شهرداری رشت پخش می شد اما پیکرش در میان علاقمندانش جاری بود.

حجت‌الاسلام ابراهیم انصاری مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در میدان شهرداری رشت بر پیکر او نماز خواند و سپس در قطعه هنرمندان تازه‌آباد این شهر به خاک سپرده شد.

جمعیت بسیار بود؛ تشویقش کردند؛ اما نخواند و پیکرش از مجتمع فرهنگی خاتم الانبیاء (ص) تا قطعه هنرمندان تازه آباد رشت در میان جمع قشرهای متعدد جامعه اعم از روحانیون، مدیران، نمایندگان مجلس، استادان موسیقی، جامعه پزشکی و ... همراهی و به خاک سپرده شد.

استاندار گیلان با انتشار پیامی ضایعه درگذشت استاد فریدون پوررضا از مشاهیر موسیقی گیلان و خالق ترانه های ماندگار را تسلیت گفت.

'مهدی سعادتی' در این پیام عنوان کرده است: گیلان همواره سرزمین عالمان، فرهیختگان و هنرمندان بزرگی بوده که در جهت اعتلای نام ایران اسلامی، فرهنگ و آداب و رسوم غنی این آب و خاک کوشیده اند.

استاد، همیشه خندان بود و لحن گفتارش حال و هوایی مملو از همان موسیقی برآمده از دل شالیکاران، صیادان خشنود از تور پر ماهی ، هیاهوی چایکاران هنگام چینش برگ سبز بوته های چای و صدای شکستن کنده زیر ضربه های تبر جنگل نشینان را داشت.

استاد پوررضا در طول بیش از نیم قرن فعالیت هنری خود در عرصه موسیقی فولکلور گیلان حدود 469 ترانه فولکلور و شبه فولکلور گیلکی را با لهجه های شرق و غرب گیلان اجرا، بازسازی و بازخوانی کرد.

از میان این ترانه ها 280 ترانه فولکلور را بازسازی و دوباره خوانی و ملودی یکصد ترانه را خود تنظیم نمود؛ این ترانه ها مایه های مختلف زندگی گیل مردان و گیل زنان از شادی و اندوه، کار و تلاش، تاریخ و حماسه، عشق و وفا و ... را منعکس کرد.

می گیلان، رعنا، سیا ابران، تی تی، بارش، بوشو بوشو، جان گیلان، ای وارون ای وارون، شالیزار، بزن چوپان، عروس گوله و چه بسیار دیگر برای همیشه نسل ها ماندگار شد.

صدای استاد با صدایی به غم نشسته در سریال پس از باران به خانه های تمام ایرانیان راه یافت و جامعه ای را با خویش همراه ساخت.

اسطوره آواز گیلان تنها به خواندن بسنده نکرد و رگه های موسیقی فولکلور را در ارتفاعاتی مه آلود و جنگل گون و یا در دل شالیزارهایی به وسعت گیلان یک به یک در کلبه ها می جست و ثمر تحقیقش کتابی شد با عنوان 'موسیقی فولکلوریک گیلان' که اتفاق بزرگی در عرصه پژوهش های موسیقی فولکلوریک ایران است.

استاد پوررضا سال‌ها از بیماری تنفسی مزمن رنج می‌برد و به دلیل شدت بیماری در یک سال اخیر نتوانست هیچ اجرایی داشته باشد و در شش‌ ماه گذشته نیز استاد پوررضا ممنوع‌‌الملاقات بود و چند بار در بیمارستان بستری شد.

آخرین اجرای استاد پوررضا در برنامه شب موسیقی گیلان در تابستان 87 در تالار وحدت بود.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم فروردین 1391ساعت 12:20  توسط سید  | 

میوه‌های واراداتی در سفره عید مردم، تولیدات داخل را فاسد کرد

 

 

نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی

بائوج لاهوتی:

میوه‌های واراداتی در سفره عید مردم، تولیدات داخل را فاسد کرد

 

 لنگرود خبر: نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد واردات میوه به قانون پایبندی ندارد، اظهار داشت: زمانی که پایبندی به قانون نادیده گرفته شود نتیجه ای به جز واردات بی رویه میوه و فاسد شدن میوه تولید داخل ندارد.

وی با تأکید بر اینکه زیر پا گذاشتن قانون توسط مسئولان غیرقابل تحمل است، افزود: متأسفانه این بی قانونی ها ضرر و زیان بسیاری را برای کشاورزان و مصرف کنندگان به دنبال دارد.

بائوج لاهوتی با بیان اینکه میوه‌های وارداتی قیمت چند برابری نسبت به میوه‌های داخلی دارد، گفت: در شرایطی بخشی از میوه‌های تولید داخل در انبارها فاسد شد که مردم در ایام نوروز میوه را با قیمت بالایی خریداری کردند.

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم فروردین 1391ساعت 14:11  توسط سید  | 

امام جمعه لنگرود: رابطه با آمریکا در صورت خوی اسعمارگری غیر ممکن است.

41644714223765864882.jpg

امام جمعه لنگرود:

رابطه با آمریکا در صورت خوی اسعمارگری غیر ممکن است.

 

لنگرود خبر - حجه الاسلام مهدی صدیق امام جمعه لنگرود در خطبه های نماز این شهر ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از معاصی گفت: زنان ما بایدبا الگو گرفتن اززنان متدین همچون حضرت خدیجه و حضرت فاطمه درتمام امورات اجتماعی و سیاسی و دینی درجامعه حاضرشوند.

وی درادامه بااشاره ازنکاتی چندازروایات معتبرتاریخی درخصوص اهمیت حجاب و ونظافت سخنان مبسوطی بیان نمود.
امام جمعه لنگرود سپس درارتباط با نظرات مختلف درخصوص رابطه با آمریکا تصریح کرد: اینکه اصلا تاابدباآمریکارابطه برقرارنمی کنیم ویااینکه الآن باآمریکاایجادرابطه داشته باشیم این غلط هست الآن آمریکابااین خوی استعمارگری واستکباری وجنگ افروزی وخودمحوری که دارددراین زمان رابطه بآمریکا ممکن نیست وبایدآمریکادررفتارخودتجدیدنظرنماید.
حجه الاسلام صدیق خاطرنشان کرد: به قول امام راحل رابطه باآمریکادرصورت احترام به حقوق ایران امکان پذیرخواهدبودکه درنتیجه بااحترام متقابل روبرو می شودولکن اگراین خوی جنگ افروزی واستکباری درآمریکاادامه داشته باشدملت ما بااورابطه ای نخواهدداشت.
امام جمعه لنگروددرپایان بااشاره به سالروزتأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی به فرمان امام (ره) گفت: احداث مسکن برای خانواده های بی سرپرست ومحروم خدمات خوبی که این نهادانقلابی تاکنون انجام داده که ادامه این خدمات باقوت بیشتردرصورت کمک ومساعدت افرادخیر امکانپذیرمی باشد.
 
                     
+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم فروردین 1391ساعت 8:2  توسط سید  | 

فعالیت جدید گروه تئاتر "شروم" لنگرود در سال 91

 

        

 گروه تئاتر "شروم" لنگرود، سال 91 را با ارسال ۱۰ متن نمایشی برای دریافت مجوز اجرا آغاز نمود.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود: ۱۰ متن نمایشی شامل: ( ۶ متن صحنه ای) "سلما " نوشته عباس روحی - "برم دار" - " مار میلوم دبد " نوشته نادر زکی پور - " سفر در سفر " نوشته ناصر کریمی نیک - " نوروز خوانی " نوشته ساناز صفاریان - "مبارک و خاله پیرزن " نوشته حسین لطف پور و ( ۴ طرح خیابانی) " به در می گویم " - " صورتک " نوشته نادر زکی پور - " نوحه بصیرت " نوشته مصطفی قربانیان و " نوروز خوانی " نوشته ساناز صفاریان برای دریافت مجوز اجرا به دبیرخانه نظارت بر نمایش شرق گیلان - لاهیجان ارسال شد.

سید محمد صادق عابدینی گیلانی سرپرست گروه تئاتر شروم لنگرود گفت: پس از صدور مجوز از سوی شورای نظارت بر نمایش شرق گیلان متن ها ی نمایش توسط  حجت صفاریان، عبدالله بهادری، سید سهیل حسنی، مصطفی ذرعی و حقیر به روی صحنه خواهد رفت.

وی افزود: در سال گذشته، نمایش های : ( هنر ، واین بار شاید، تشنه، روایت جودی، نوروزخوانی در لنگرود ) - (شاپور موتور در خدمت ...؟ در جشنواره شهروندی شمسه) - ( تولد، جشنواره غرب کشور تئاتر شهریار ) - ( نقل زندگی جشنواره دانشجویی فجر ) و ( مارمیلوم دبد، بصورت نمایشنامه خوانی ) توسط گروه تئاتر شروم لنگرود اجرا شد که مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است .

عابدینی درپایان از حمایتهای جناب آقای جاده کناری ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود تقدیر و تشکر نمود و از شهروندان و علاقمندان تئاتر خواست تا با حضور خود در اجراهای نمایشی مشوق هنرمندان باشند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم فروردین 1391ساعت 14:11  توسط سید  | 

اجرای 100 برنامه فرهنگی هنری طی سال 90 در لنگرود

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، بیش از یکصد برنامه فرهنگی و هنری در سال 90 در این شهرستان به اجرا درآمد.

 

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، بیش از یکصد برنامه فرهنگی و هنری در سال 90 در این شهرستان به اجرا درآمد.

 محمد تقی جاده کناری در گفتگو با لنگرود خبر اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادی، جهاد فرهنگی در اولویت بوده و مورد توجه قرار گرفت.
وی گفت: در سال گذشته با برنامه ریزی انجام شده، ۳۶ برنامه فرهنگی و ۳۵ برنامه هنری و دهها برنامه جنبی در قالب فرهنگی، هنری و جشنواره‌ای در شهرستان لنگرود برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود با بیان اینکه بانک اطلاعات هنرمندان شهرستان راه‌اندازی شده تصریح کرد: از همه پدیدآورندگان آثار مختلف فرهنگی و هنری انتظار می‌رود نسبت به ثبت‌ اطلاعات خود اقدام کنند تا آمار دقیقی از تعداد هنرمندان شهرستان داشته باشیم.
جاده کناری ادامه داد: همدلی و توسعه وضعیت فرهنگی و هنری شهرستان از جمله اهداف این اداره است که با نگاه جدید در این عرصه عملیاتی می شود.
این مسئول فرهنگی، با اشاره به ظرفیت فرهنگی و هنری بالا در شهرستان لنگرود یادآور شد: هنرمندان در مسیر پیشرفت نیازمند حمایت و هدایت همه جانبه مسئولان هستند و این امر نباید از نگاه مسئولان پنهان باشد.                                                                                  

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم فروردین 1391ساعت 9:34  توسط سید  | 

نخستین شب شعر سال نو در لنگرود

نخستین جلسه هفتگی شعرخوانی در سال 91 توسط انجمن ادبی حافظ لنگرود برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود این شب شعر دوشنبه ۱۴/1/90 ساعت 17 در در سالن شهید املاکی این شهر تشکیل شد و ۱۵ نفر از شعرای لنگرودی  آثار خود را قرائت کردند.

محمد محمدی بندری مسئول انجمن ادبی حافظ و مجری جلسه، انگیزه راه اندازی جلسات شعر ایجاد بستری برای خواندن اثر ، شنیده شدن اشعار برای دوستداران شعر در لنگرود عنوان کرد.

 وی همچنین به پیشرفت چشمگیر شعر در سالهای اخیر اشاره کرد و از شعرا خصوصا شعرای نوقلم خواست در این عرصه تلاش و کوشش کنند و از عموم علاقه مندان دعوت کرد در این جلسات حضور مداوم داشته باشند.

 گفتنی است در این جلسه  آقایان: استاد حسن حسین نژاد - حسین کمالی - قاسم حسین نژاد - ایوب جوان -  میر محمود تکیار - رضا طاهر نیا - سید صادق عابدینی  و خانم آتش دامن به شعر خوانی پرداختند.

شایان ذکر است جلسات شعر خوانی دوشنبه هر هفته در سالن شهید املاکی لنگرود برگزار میگردد

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم فروردین 1391ساعت 11:59  توسط سید  | 

مراسم یادواره سردارسرتیپ شهیدحسین املاکی قائم مقام فرماندهی سپاه قدس گیلان درمسجدجامع لنگرودبرگزارشد

به گزارش لنگرود خبر - حجه الاسلام سیدمحمدحسین ابوترابی فرد نائب رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم یادواره سردارسرتیپ شهیدحسین املاکی قائم مقام فرماندهی سپاه قدس گیلان درمسجدجامع شهرستان لنگرودبا تشریحی از وقایع مهم سال های پس ازپیروزی انقلاب اسلامی گفت:
 

 آرمان انقلاب اسلامی آرمان بیداری اسلامی و فروپاشی صهیونیسم جهانی است و فراهم نمدن حضوردین درعرصه های مختلف سیاسی واجتماعی می باشد.
وی افزود:انقلاب اسلامی ایران آمدتابه مسلمانان این حقیقت راتفهیم کندکه دین دارای ابعادمهم فردی اجتماعی وسیاسی ودارای مبانی مهم مذهبی برای هدایت وهوداربشریت است وهمه ی انبیاء برای رسیدن به این آرمان های بلندبرگزیده شدند.
حجه الاسلام ابوترابی خاطرنشان کرد: امروز اگر می بینیم بیدارگری اسلامی لرزه براندام کاخ ظالمان انداخته به معنای واقعی کلمه پیامی است برای نزدیک بودن ظهور حضرت ولی عصر(عج).
این نماینده مجلس تأکیدکرد: انقلاب اسلامی ایران آمدتاامکان حضورومشارکت مردم رافراهم آوردواین باورالهی وحقیقتی است که ازآموزه های دینی گرفته شده که باحضورهمراه بابصیرت وبینش مردم راه رابرای حاکمیت حق درجامعه فراهم میکند واین پیام بیدارگرالهی ملت های خواب زده راازخواب زمستانی بیدارنمودواقتدارانقلاب اسلامی ومقاومت اسلامی لبنان وعراق وبحرین درمقابل بااستکباربه سدی پولادین تبدیل کرد.
حجه الاسلام ابوترابی گفت:حضوردرمراسم شهیداملاکی یه معنی حضورسیاسی وحضوردرکنارآرمان های شهداوحضوردرکنارانقلاب اسلامی به عنوان بازوان توانمندرهبرمعظم انقلاب است وانقلاب ایران آمدتتجایگاه علم وعقل ارتقاء یابدوتفکرشهدانیزبراین پشتوانه بوده استواین انقلاب آغازدرخشش عقل وعلم با تأکیدبرشایسته سالاری ودانش محوری وکارایی ومسئولیت پذیری دربرابر خدا وانسان وجهان استوانتخاب شهیداملاکی نیزبرطبق همین شایسته یالاری بدوده است.
 ایشان درپایان تأکیدکرد: انقلاب ایران براین اصل پدیدآمدوامام راحل نیزفریاداوبراساس مسئولیت پذیری درمقابل خداوانسان بودکه شهدا همراه وهمگام باامام بودند وجانشان راتقدیم حضرت دوست کردند.
گفتنی است حسن ختام برنامه مدای حاج آقا منصوری از مداحان شهیر کشور بود.

لازم به ذکر است در این مراسم باشکوه حجت الاسلام والمسلمین صدیق (امام جمعه لنگرود)، لاهوتی (نماینده مردم لنگرود در مجلس)، مهندس سعادتی(استاندار گیلان)، هامون محمدی (فرمانده سپاه قدس گیلان)،خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان، تعداد زیادی از همرزمان شهید و اقشار مختلف مردم در این مراسم حضور داشتند.

 
            
           
           
+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم فروردین 1391ساعت 13:50  توسط سید  | 

مطالب قدیمی‌تر